Wonen in Leiden

Beschikbare kamers

Ben jij op zoek naar een kamer in Leiden? Of ben je op zoek naar een nieuwe huisgenoot? Op deze pagina kan je het kameraanbod onder de fysiotherapiestudenten bekijken of je beschikbare kamer promoten.

Mannelijke onderhuurder gezocht!

Wij zijn een dubbelgemengd huis (Aug/Njord) en we wonen met z’n 10’en op de Nieuwe Rijn.

Van 14 Maart tot eind Juli komt er kamer van ongeveer 21 m2 ( +- 350 eu) vrij voor onderhuur.

Ons ruime huis aan de gracht is op loopafstand van de grote verenigingen en supermarkten. We hebben een ruime achtertuin en voor het huis ligt een terrasboot waar we met lekker weer veel zitten. Verder hebben we 1 grote keuken/fusie, een kleine keuken, 2 badkamers, wasmachine + droger en een schoonmaakster die wekelijks komt. We hebben ook een kat Willem.

Ook al is niets streng verplicht, ondernemen we wel vaak dingen met elkaar, zoals:

  • Huisavond (donderdag)
  • Andere dagen samen eten en uitgebreide dinertjes in thema
  • 3 oktober
  • Datediner
  • Koningsdag
  • Tour de chambres

We zijn op zoek naar een huisgenoot die het gezellig vindt om hieraan mee te doen en met leuke ideeën komt, maar ook zijn eigen gang kan gaan!

Bij interesse, stuur een bericht naar 06-40942951

%d bloggers liken dit: